Dzień babci i Dziadka

„Babciu, Dziadku kocham Was!!!”

Mamy styczeń, za oknami mróz i śnieg, za to w sercach maj… To z powodu naszych Babć i Dziadków, którzy licznie przybyli na uroczystość do naszego Przedszkola. Seniorów gościły dzisiaj przedszkolaki z programem artystycznym w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe i recytatorskie. Oczywiście były i prezenty! W tym roku dzieci obdarowały Babcie i Dziadków, własnoręcznie zrobionymi mydełkami. Po występach wszyscy ruszyli na słodki poczęstunek, każdy wnusio i wnuczka mogli posiedzieć na kolanach swojej Babci lub Dziadka i przytulić się… Dzisiejsza uroczystość sprawiła wszystkim ogromną radość i wywołała uśmiechy na twarzach. Miło było Gościom usiąść przy stole i porozmawiać ze znajomymi, na spotkanie których w codzienności zazwyczaj brakuje czasu:)